Politechnika Krakowska na targach edukacyjnych

Lut 18, 2020

W lutym i marcu przedstawiciele Politechniki Krakowskiej odwiedzą: Rzeszów, Oświęcim, Wieliczkę i Katowice. Dla uczniów szkół ponadpodstawowych będzie to okazja, by poznać uczelnię, ofertę edukacyjną i proces rekrutacji.

Na zainteresowanych studiami na PK będą czekać pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia oraz studenci. Odwiedzający nasze stoiska otrzymają również materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach, a także aktualnych warunkach i zasadach postępowania kwalifikacyjnego na rok akademicki 2020/2021.

Przedstawiciele Politechniki Krakowskiej będą obecni:

XV Podkarpackie Targi Edukacyjne „Edu Salon”, Rzeszów (G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego, Jasionka 953), 25-26 lutego 2020 r.

XV Powiatowe Targi Akademickie „Absolwent 2020”, Oświęcim (I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Stanisława Konarskiego 24), 28 lutego 2020 r.

Szkolny Dzień Kariery, Wieliczka (Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Piłsudskiego 105), 4 marca 2020 r.

XXII Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2020”, Katowice (Hala Widowiskowo-Sportowa „Spodek”, al. Korfantego 35), 17-18 marca 2020 r.