Politechnika na wrześniowych Salonach Maturzystów

Sie 30, 2019

Doskonała informacja dla osób, które w 2020 r. przystąpią do egzaminu dojrzałości i chcą lepiej poznać Politechnikę Krakowską. We wrześniu odbędą się Salony Maturzystów, a przedstawicieli PK będzie można spotkać w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie i Lublinie.

Spotkania w ramach targów edukacyjnych przygotowywanych przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z pracownikami Działu Promocji i Działu Kształcenia Politechniki oraz jej studentami. Uczniowie szkół średnich poznają ofertę edukacyjną PK oraz warunki i zasady postępowania kwalifikacyjnego na rok akademicki 2020/2021. Dodatkowo otrzymają materiały ze szczegółowymi informacjami o wydziałach, kierunkach i specjalnościach.

Oto lista wrześniowych Salonów Maturzystów z udziałem Politechniki Krakowskiej:

1. Krakowski Salon Maturzystów (Uniwersytet Jagielloński – Auditorium Maximum), Kraków, ul. Krupnicza 33, 5-6 września, godziny otwarcia: 8.30-15.00.

2. Śląski Salon Maturzystów (Uniwersytet Śląski – Wydział Prawa i Administracji), Katowice, ul. Bankowa 11, 11 września, godziny otwarcia: 8.30-15.00.

3. Rzeszowski Salon Maturzystów (Uniwersytet Rzeszowski – Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej), Rzeszów, ul. Pigonia 1 (budynek A0), 24-25 września, godziny otwarcia: 8.00-15.00.

4. Lubelski Salon Maturzystów (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II – Kolegium Jana Pawła II), Lublin, al. Racławickie 14, 26-27 września, godziny otwarcia: 8.30-15.00.

Wstęp na wszystkie spotkania będzie bezpłatny.