0%

Poniższe wyrażenie ma wartość:

1
Correct! Wrong!

Cena usług fryzjerskich wzrosła o 50%, a następnie - z powodu braku klientów - zmalała o 40%. Ostateczna cena jest:

1
Correct! Wrong!

Która z poniższych liczb jest liczba pierwszą?

1
Correct! Wrong!

Spodek wysokości ostrosłupa, którego podstawą jest dowolny trójkąt a krawędzie boczne mają równe długości jest:

1
Correct! Wrong!

Kto jest autorem tego wzoru?

1
Correct! Wrong!

Obrazem punktu o współrzędnych (x,y) w jednokładności J o skali k=-2 względem punktu o współrzędnych (x,0) jest punkt o współrzędnych:

1
Correct! Wrong!

Dwudziestokąt wypukły ma:

1
Correct! Wrong!

Działaniem odwrotnym do potęgowania jest:

1
Correct! Wrong!

Poniższa funkcja jest:

1
Correct! Wrong!

Na rynku można nabyć test w kierunku zakażenia SARS-CoV-2, który ma 95% skuteczności w przypadku osób zakażonych wirusem oraz 99% skuteczności w przypadku osób zdrowych. Jakie jest prawdopodobieństwo, że losowo wybrana osoba, która w wyniku zastosowania tego testu otrzymała wynik pozytywny jest chora na COVID-19, jeśli 0.1% społeczeństwa choruje na tę chorobę?

Correct! Wrong!

Zaliczenie z matematyki
Niestety, nie poszło Ci najlepiej. Musisz jeszcze powtórzyć materiał. Jeżeli trochę więcej popracujesz, na pewno poradzisz sobie na studiach.
Widać, że Twoja wiedza wymaga jeszcze usystematyzowania. Jeżeli trochę bardziej się przyłożysz do nauki, to na pewno poradzisz sobie na studiach na Politechnice Krakowskiej. Powodzenia na maturze!
Gratulacje! Będziesz dobrym studentem Politechniki Krakowskiej. Jesteś już blisko najwyższej oceny. Powodzenia na maturze.
Znakomicie! Naprawdę nam zaimponowałeś swoją wiedzą z matematyki. Będziesz bardzo dobrym studentem Politechniki Krakowskiej. Powodzenia na maturze

Share your Results: