Zapisz się na Adapciaka i odkryj radość studiowania! Zapisy trwają

Znasz już wyniki rekrutacji? Mamy nadzieję, że poszło Ci świetnie i będziesz studiować na swoim wymarzonym kierunku. Oczywiście, na Politechnice Krakowskiej! W październiku zaczynamy rok akademicki, ale studencką przygodę możesz zacząć wcześniej – na Adapciaku, czyli obozie integracyjnym dla nowych studentek i studentów.

Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej już rozpoczął zapisy na tegoroczną edycję Adapciaka. W tym roku obóz odbędzie się w dniach od 27 sierpnia do 1 września. Tradycyjnie już, wydarzenie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza z nich odbędzie się w Krakowie. Uczestnicy będą mieli okazję lepiej poznać swoją przyszłą uczelnię. Samorząd przygotował dla nich m.in. zwiedzanie najciekawszych laboratoriów na PK oraz grę miejską, a także noclegi w jednym z akademików na Osiedlu Akademickim Politechniki Krakowskiej.

Druga część odbędzie się w malowniczym Żywcu, gdzie nad przepięknym jeziorem znajduje się politechniczny Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego. To tutaj zmierzysz się ze swoją pierwszą sesją „na wesoło”, spróbować swoich sił w żeglowaniu – oczywiście pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Czekać też na Ciebie będzie wiele gier i zabaw – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Adapciak – obóz integracyjny dla studentek i studentów pierwszego roku odbywa się już od piętnastu lat. Dla nowych studentek i studentów to nie tylko okazja, aby poznać Kraków i samą uczelnię, ale przede wszystkim szansa na nawiązanie nowych znajomości i poznanie swoich przyszłych kolegów i koleżanki z roku oraz starszych studentów. Te znajomości będą nieocenione w trakcie studiów. Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami zaobserwuj ADAPCIAK PK na Facebooku.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

(Autorka: J. S.)