Spotkaj się z Politechniką Krakowską na wrześniowych Salonach Maturzystów!

Zbliża się wrzesień, a to oznacza dwie rzeczy! Po pierwsze, początek roku szkolnego. Po drugie, Salony Maturzystów. Już wkrótce będziecie się mogli z nami spotkać osobiście i lepiej poznać Politechnikę Krakowską.

Zbliża się czas podjęcia przez Maturzystów ważnych decyzji. Dlatego warto wziąć udział w targach edukacyjnych, w czasie których będziecie mieli okazję poznać bliżej ofertę różnych uczelni, w tym Politechniki Krakowskiej. To doskonała okazja, by spotkać się z przedstawicielami uczelni, dowiedzieć się o prowadzonych przez nas kierunkach studiów oraz zrozumieć, jakie możliwości rozwoju oferuje. Targi edukacyjne to także szansa na zadawanie pytań, rozmowy z obecnymi studentami oraz zdobycie cennych informacji na temat rekrutacji, stypendiów czy życia studenckiego. Dzięki takim wydarzeniom można lepiej przygotować się do podjęcia decyzji o przyszłym kierunku studiów i zyskać pewność, że wybór będzie trafny i dostosowany do zainteresowań i aspiracji.

Gdzie i kiedy będziecie mogli się z nami spotkać?

Studenci PK
  • 5-6 września, Lublin
    Lubelski Salon Maturzystów (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Kolegium Jana Pawła II, al. Racławickie 14)
  • 12-13 września, Wrocław