Spotkajmy się na Salonach Maturzystów!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” zaprasza na potkania z przedstawicielami uczelni, czyli Salony Maturzystów! Nas oczywiście też nie może tam zabraknąć. Na tegorocznych targach nasi pracownicy i studenci pojawią się aż w jedenastu miastach w całej Polsce.

Troje studentów, dwóch mężczyzn i kobieta. Cała trójka ma na sobie granatowe logo z białym logo Politechniki Krakowskiej. Uśmiechają się.

Drodzy uczniowie i uczennice szkół średnich! Wrzesień to czas, kiedy jako przyszłoroczni maturzyści powoli powinniście zacząć myśleć o ważnych decyzjach związanych z egzaminem dojrzałości i dalszym kształceniem. Zapewne wielu z Was wydaje się to trudne, ale na szczęście wiemy, jak pomóc Wam w podjęciu tej decyzji. Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” zaprasza na potkania z przedstawicielami uczelni, czyli Salony Maturzystów! Nas oczywiście też nie może tam zabraknąć. Na tegorocznych targach nasi pracownicy i studenci pojawią się aż w dziesięciu miastach w całej Polsce.

To będzie świetna okazja, aby spotkać się z nami, poznać naszą ofertę studiów oraz zorientować się, jakie możliwości rozwoju oferujemy. To również doskonała szansa na zadawanie pytań, szczere rozmowy z osobami, które doskonale znają uczelnię oraz zdobycie kluczowych informacji dotyczących rekrutacji, stypendiów czy życia studenckiego. Dzięki temu na pewno będzie Wam łatwiej przygotować się do podjęcia decyzji o wyborze studiów.

Sprawdźcie, gdzie możecie nas znaleźć!

  • 4-5 września, Gdańsk
    Gdański Salon Maturzystów (Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji, ul. Jana Bażyńskiego 6)
  • 10 września, Opole
    Opolski Salon Maturzystów (Uniwersytet Opolski, Budynek dydaktyczny, ul. Oleska 48)
  • 11-12 września, Łódź
    Łódzki Salon Maturzystów (Politechnika Łódzka Zatoka Sportu PŁ, płyta boiska, Al. Politechniki 10)
  • 15-16 września, Wrocław
    Wrocławski Salon Maturzystów (Politechnika Wrocławska, Budynek D-20, ul. Janiszewskiego 8)
  • 19 września, Kielce
    Kielecki Salon Maturzystów (Politechnika Świętokrzyska, Budynek ENERGIS, Klub Studencki, ul. Uniwersytecka 7)
  • 23-24 września, Kraków
    Krakowski Salon Maturzystów (Uniwersytet Jagielloński Auditorium Maximum ul. Krupnicza 35)
  • 25-26 września, Rzeszów
    Rzeszowski Salon Maturzystów (Uniwersytet Rzeszowski, Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej, ul. Pigonia 1)
  • 25-26 września, Warszawa
    Warszawski Salon Maturzystów (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa)
  • 29-30 września, Lublin
    Lubelski Salon Maturzystów (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14)
  • 29-30 września, Katowice
    Śląski Salon Maturzystów (Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11b)

(Autorka: J. S.)