Wciąż możesz obejrzeć live Rekrutacyjny dla Maturzystów!

Zastanawiasz się nad studiami na Politechnice Krakowskiej? Masz wątpliwości, pytania? To właśnie po to, by pomóc podjąć Ci decyzję spotkaliśmy się z naszymi Studentami i Pracownikami na specjalnym wydarzeniu live. Nasi widzowie mogli dowiedzieć się więcej o tym, co czeka ich podczas rekrutacji, jak wyglądają studia na PK oraz poznać naszą wspaniłą, politechniczną Rodzinę! Zobacz, jak było na Live’ie Rekrutacyjnym!

Podczas naszego wydarzenia, Widzowie mogli się spotkać z wyjątkowymi studentkami i studentami z  Politechniki Krakowskiej. Podzielili się oni swoimi doświadczeniami i opowiedzieli o swojej przygodzie ze studiami na PK. Rozmawialiśmy o tym, jak połączyć naukę z pasjami, jak odnaleźć się w nowym mieście, co czeka nowych studentów i studentki na obozie integracyjnym dla nowych studentów „Adapciak” i wiele więcej.

Ekipa spotkania
Joanna Skowrońska

Pracuje w Dziale Promocji Politechniki Krakowskiej. Na co dzień zajmuje się uczelnianymi social mediami. Niewidzialny głos Facebooka – to ona odpowiada na Wasze pytania rekrutacyjne, które wysyłacie przez Messengera. W czasie wydarzenia również rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości dotyczące rekrutacji na naszą wspaniałą uczelnię.

Oskar Jurek

Oskar jest człowiekiem, który ma wiele pasji i w dodatku z sukcesem je łączy! Aktywnie działa w kole naukowym Footprint, które skonstruowało kajak z… betonu. Kajak, znany jako PKanoe, wygrał ostatnio w zawodach betonowych kajaków w Delft. Oskar opowie o sukcesie Drużyny PKanoe, działalności w KN Footprint i połączeniu pasji naukowych z artystycznymi. Oskar jest bowiem także tancerzem.

Oskar Jurek
Krzysztof Kusak

Krzysztof zawsze ma ręce pełne roboty. Nie tylko studiuje, ale jest także aktywnie działa w Samorządze Studenckim. Jest zarówno wiceprzewodniczącym Parlamentu Samorządu Studenckiego Politechniki Krakowskiej, jak i przewodniczącym Komisji Kultury. Krzyś – jak przystało na dobrego starszego kolegę – opowie Ci, jak miło spędzić czas w Krakowie i jak zacząć życie w nowym mieście.

Kornelia Sowa

Kornelia studiuje na Wydziale Mechanicznym i jest jest członkinią Koła Naukowego Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego „Form&Function”. W tym roku jej projekt „Handy support – nakładka ułatwiająca chwyt dla osób z niepełnosprawnościami” zwyciężył w Uczelnianej Sesji Kół Naukowych. Kornelia podzieli się z Wami swoim doświadczeniem zdolnej wynalazczyni.

Kornelia Sowa
Dominika Wanat

W Plebiscycie Aktywności Studenckiej „Szafirowe Smoki” zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Działacz Roku”. I słusznie, bowiem chętnie i z zaangażowaniem włącza się w różne akcje. Zapamiętajcie ją, ponieważ jest koordynatorką tegorocznej edycji obozu „Adapciak”. Dominika opowie więcej o obozie w czasie spotkania, a także powie o swoim sukcesie w Innovations Hub Foundation – MedBiz Innovations Program.

Krzysztof Pszczółka

Krzysiek jest absolwentem Politechniki Krakowskiej i byłym przewodniczącym Samorządu Studenckiego naszej uczelni. Obecnie pracuje w Centrum Sportu i Rekreacji oraz pełni funkcję przewodniczącego Akademickiego Związku Sportowego. Krzysztof opowie Wam, jak związać się z AZS PK i dlaczego warto to zrobić.

Krzysztof Pszczółka
Bartłomiej Krystyński

Jego radiowy głos nie raz usłyszycie podczas ważnych wydarzeń na naszej uczelni. Bartek pracuje w Dziale Promocji i nikt nie potrafi opowiadać o Politechnice równie ciekawie jak on. Skoro to on prowadzi dzisiejszego live’a jednego możecie być pewni – będzie fajnie!