Spotkajmy się na Salonach Maturzystów!

Troje studentów, dwóch mężczyzn i kobieta. Cała trójka ma na sobie granatowe logo z białym logo Politechniki Krakowskiej. Uśmiechają się.

Drodzy uczniowie i uczennice szkół średnich! Wiemy, że jeszcze macie wakacje i myślenie o wrześniu, to ostatnia rzecz na jaką macie ochotę. Mamy dla Was jednak informację, która na pewno Was zainteresuje.

Wrzesień to czas, kiedy jako przyszłoroczni maturzyści powoli powinniście zacząć myśleć o ważnych decyzjach związanych z egzaminem dojrzałości i dalszym kształceniem. Zapewne wielu z Was wydaje się to trudne, ale na szczęście wiemy, jak pomóc Wam w podjęciu tej decyzji. Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” zaprasza na potkania z przedstawicielami uczelni, czyli Salony Maturzystów! Nas oczywiście też nie może tam zabraknąć. Na tegorocznych targach nasi pracownicy i studenci pojawią się aż w jedenastu miastach w całej Polsce.

To będzie świetna okazja, aby spotkać się z nami, poznać naszą ofertę studiów oraz zorientować się, jakie możliwości rozwoju oferujemy. To również doskonała szansa na zadawanie pytań, szczere rozmowy z osobami, które doskonale znają uczelnię oraz zdobycie kluczowych informacji dotyczących rekrutacji, stypendiów czy życia studenckiego. Dzięki temu na pewno będzie Wam łatwiej przygotować się do podjęcia decyzji o wyborze studiów.

Sprawdźcie, gdzie możecie nas znaleźć!

• 9-10 września, Lublin
    Lubelski Salon Maturzystów (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Kolegium Jana Pawła II, al. Racławickie 14)
  • 9-10 września, Wrocław
    Wrocławski Salon Maturzystów (Politechnika Wrocławska Budynek D-20, ul. Janiszewskiego 8)