To już ostatnie wolne miejsca na PK. Nie czekaj! Rekrutacja trwa

Doskonale skrojona oferta studiów, nowoczesne laboratoria z ogromnym potencjałem, współpraca z przemysłem, śmiałe projekty naukowe. Politechnika Krakowska to prężnie działająca instytucja naukowa i edukacyjna, której wpływ na wiele dziedzin życia i gospodarki jest ogromny. Silną pozycję uczelni w polskim środowisku naukowym potwierdzają ogłoszone właśnie wyniki oceny dyscyplin naukowych, przeprowadzonej przez Komisję Ewaluacji Nauki. 7 z 8 dyscyplin realizowanych na Politechnice Krakowskiej uzyskało wysoką kategorię A, co jest jednym z najlepszych wyników w Polsce. Kandydaci na studia wciąż mają szansę na dołączenie do grona studentów Politechniki.

Na które kierunki jeszcze możesz się zarejestrować? Sprawdź!

Pilnie śledzimy zapotrzebowanie rynku i dostosowujemy swoją ofertę do zmieniających się trendów, dzięki czemu nasi absolwenci nie muszą obawiać się o swoją przyszłość. Kandydaci na studia dostają szeroki wachlarz możliwości. Wciąż możesz wybierać spośród wielu kierunków na studiach I stopnia. Rekrutacja trwa m.in. na następujących kierunkach:

Rejestracja na studia na PK odbywa się poprzez elektroniczny system rejestracji i jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać interesujący Cię wydział i kierunek, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. Koniecznie zapoznaj się z kalendarium kwalifikacji oraz zasadami rekrutacji.

Na architekturę krajobrazu możesz się zarejestrować i wnieść opłatę rekrutacyjną do 11 września. Kandydaci na ten kierunek muszą do 12 września złożyć w systemie rejestracji portfolio. Obowiązkowy zakres tematyczny prac to: drzewo w stanie bezlistnym, drzewo z liśćmi, drzewo iglaste i liściaste razem, okazałe drzewo w pagórkowatym krajobrazie otwartym, zestawione z grupą krzewów, most w krajobrazie, ulica z drzewami w małym miasteczku, wiadukt (most drogowy) w krajobrazie, krajobraz osiedla mieszkaniowego, krajobraz przyszłości, krajobraz historyczny.

Kandydaci zobowiązani są także do przesłania skanu własnoręcznie podpisanego oświadczenia o samodzielnym wykonaniu wszystkich prac i braku modyfikacji technikami komputerowymi, fotograficznymi, graficznymi lub innymi.

Portfolio musisz złożyć także na kierunek inżynieria wzornictwa przemysłowego. Możesz to zrobić do 14 września. Prace od kandydatów są przyjmowane osobiście w siedzibie Wydziału Mechanicznego. Portfolio powinno zawierać własne prace w postaci rysunków, szkiców, reprodukcji oraz fotografii. Wraz z portfolio kandydaci zobowiązani są do złożenia własnoręcznie podpisanego oświadczenia o samodzielnym wykonaniu prac. 14 września odbędzie się także egzamin wstępny.

• Zapoznaj się z kryteriami kwalifikacyjnymi na inżynierię wzornictwa przemysłowego
  • Sprawdź harmonogram

Nie czekaj i zostań studentem jednej z najlepszych uczelni w Polsce.

ZAREJESTRUJ SIĘ!